Раді Вас вітати на нашому сайті

reklamin – рекламна компанія, яка широко представлена у  Західному регіоні нашої країни, а також реалізовує проекти у великих містах по всій території  України.

direct
Місія
Головним у нашій роботі є досягнення поставлених перед нами цілей та отримання результату для Вашої торгової марки чи бренду. Ми надаємо комплексні послуги у сфері BTL та Event – реклами. Наша команда проводить планування маркетингової кампанії чи дійства, опираючись на багаторічний досвід у сфері соціальних та торгових комунікацій.

 

leafleting
Ціності
Нам не важливо розмір нашого клієнта та масштаби реалізації. Визначальними цінностями для нас є повага, взаємодія, партнерство, творчість та професіоналізм. Кожен клієнт для нас є перш за все партнером, разом з яким ми на засадах спільної роботи працюємо заради досягненням успіху.

 

retail_audit
Історія
За невелику історію нашої діяльності нами організовано понад 100 проектів, як локального, так і національного масштабу. Протягом чотирьох років із часу заснування було проведено BTL та event-проекти у понад 300 населених пунктах. І ми вважаємо, що це не межа наших можливостей. Адже кожен учасник нашої команди із впевненістю дивиться у майбутнє разом з Вами і там ми бачимо ще величезний потенціал розвитку наших з Вами напрацювань.

 

survey
Наш принцип
Наші інструменти реклами мають приносити Вам результат.
Ми не займаємось усіма видами реклами. А лише тими, які ми робимо найкраще.
Ми не пропонуємо усі види реклами. Ми займаємось лише тим, у чому ми маємо досвід.

 

На сьогоднішній час рекламна агенція reklamin є BTL компанією «нового покоління» у Львові. Компанія успішно демонструє себе та своїх партнерів як у Західному регіоні, так і Україні загалом. У нашу молоду команду входять кращі спеціалісти з маркетингу, які сприяють комплексній реалізації проектів усіх можливих видів реклами. Для Вас ми готові реалізувати маркетингову подію будь-якої складності та ідейного наповнення.

Спеціалізація
Ми надаємо повний спектр послуг у сфері BTL реклами:
- Consumer marketing
- Trade marketing
- Мерчандайзинг
- Direct-marketing
- Event marketing
- POSM

Наші переваги:

• Розвинута мережа власних представників у Західному регіоні та усій Україні
• Професійна підготовка та моніторинг персоналу
• Сучасні та ефективні інструменти рекламних технологій BTL та Event
• Багаторічний досвід організації та проведення проектів
• Співпраця із українськими та іноземними компаніями
• Організовані проекти більше як у 300 населених пунктах
• У нас водночас можуть бути задіяні до роботи більше 100 чоловік персоналу
• Власні промоутери, супервайзери, менеджери, водії, логісти, дизайнери…і це ще не весь перелік, який готовий працювати для досягнення Вашого результату