Трохи більше тексту про нас

reklaminкоманда фахових рекламістів, соціологів, маркетологів. Ми працюємо в різних галузях та напрямках сфери реклами. Основним напрямком нашої рекламної діяльності є BTL,  серед якого виділяємо  Event-marketing, direct marketing, trade marketing, consumer promotion.  Ми пропонуємо Вам увесь спектр послуг рекламних комунікацій  із області BTL, як у Львові, так і Західному регіоні, чи по усій Україні. За час роботи у сфері реклами, наша команда, або як часто ми її називаємо, сім’я  reklamin, реалізувала десятки регіональних проектів як у місті Львові, такі в інших обласних центрах та великих містах нашої країни. Тому ми з радістю реалізуємо будь-яку  ідею для Вас, із середовища «реклама», без якої важко собі уявити буття сучасного бізнесу , так і зрештою життя кожної людини, у  ХХІ столітті.

На ринку України з 2008 року… Перший наш потужний проект починався з мережею сімейних магазинів “Біла ворона”, коли на день св. Валентина (14 лютого) було організована та проведена промо акція  (BTL)… Ця акція дала нам можливість заявити про себе на ринку реклами, спершу міста Львова, а згодом просунути та розвинути діяльність “reklamin” на сусідні області Західної та Центральної України, а також продемонструвати свій досвід та можливості на Сході нашої країни.

Facebook

Головними завданнями, які ми ставимо перед собою сьогодні, є стимуляція приросту продажів продукту або послуги, а також популяризація та промоція бренду серед споживачів. Постійними пріоритетами для нас є розвиток та удосконалення Вашого бізнесу шляхом наших практичних реалізацій та теоретичних консультацій із залученням як і стандартних, так  інноваційних рекламних інструментів. Від старту BTL проекту до його завершальної стадії, ми постійно є учасниками дійства та контролюємо той чи інший рекламний процес до найменших деталей. Для нас важлива Ваша репутація, а твориться та формується вона через думки  споживачів, клієнтів чи пішоходів. Тому завжди докладаємо максимум зусиль заради успішності поставленої перед нами установки. І якість та професіоналізм нашого підходу до клієнта ніколи  не співставиться із розміром рекламного проекту, який нам пропонуватиметься. Чи це буде стандартна роздача листівок у Львові, чи незначне розповсюдження флаєрів по поштових скриньках, чи поклейка плакатів для завтрашнього концертного шоу, а чи це буде масштабна промо акція, дегустація, семплінг, маркетингове дослідження чи інший проект BTL в Україні, для нас понад усе є професійне ставлення до кожного із Вас. Btl-агенція reklamin завжди відкрита  до діалогу та рада буде спілкуванню у процесі дискусій, переговорів чи  просто за чашкою кави. І для нас немає значення розмір бізнесу, який Ви представлятиме. Ми завжди стараємось віднайти потрібне рішення для поставлених перед нами цілей та вимог згідно Ваших можливостей та нашого професійного бачення на слово «реклама» та його застосування на практиці заради розвитку Вашого бізнесу чи компанії.

На сьогоднішній час рекламна агенція reklamin є BTL компанією «нового покоління» у Львові. reklamin успішно демонструє  себе та своїх партнерів  як  у  Західному регіоні, так і Україні загалом. У нашу молоду команду входять промоутери, кур’єри, супервайзери, хостеси, моделі, інтев’юери, які сприяють комплексній реалізації проектів усіх можливих видів реклами BTL. Для Вас ми готові реалізувати маркетингову подію будь-якої складності та ідейного наповнення.  А  перелік наших професійних навиків не обмежується лише уже загальноприйнятими поняттями «промо акція», «семплінг», «роздача листівок», «мерчандайзинг», «дегустація», «таємний покупець», які є вже зрозумілими і загальноприйнятими інструментами у  рекламному просторі. У нашому світогляді слово «реклама» та BTL немає кордонів та обмежень. Наш колектив професійно реалізує для Вас уже перевірені види «промоушн», а також готовий разом з Вами  підірвати ринок втіленням інноваційних ідей. Саме для цього рекламне агентство   reklamin  об’єднує у своєму складі людей абсолютно різних покликань і є грандіозно працездатним на ідеї.

Comments are closed.