Консультування

 konsultanty vo lvove

   Консультування покупців (консультирование, consulting) – використовується для більш детального інформування про певний товар чи послугу. Адже як відомо, остаточне рішення покупець приймає біля полиці у торговому ряді магазину. Діяльність консультанта на місці є найбільш результативною для покупки товару, який ми демонструємо. Консультант надає покупцю інформацію про переваги, властивості та особливості продукції, наводячи аргументи, факти та характеристики про бренд . Різниця між нашим консультантом та продавцем на місці полягає у тому, що останній не буде зважати на конкретний товар через велике різноманіття товарів та необізнаність у певній торговій марці. Відповідно головна мета нашого представника полягає у тому, щоб донести невідому інформацію кінцевому споживачу та надати фахову допомогу при виборі торгової марки та продукту.

btl_lviv_reklamin

Сучасна тенденція на ринку у Львові та Україні свідчить про необхідність використання та залучення нових інструментів реклами. І визначальним фактором у підвищенні результатів торгової марки є безпосередня її взаємодія із покупцем, а процес консультування може стати однією із складових подальшого успіху тренду.

   Методи проведення консультування покупців:
- Консультування у місцях продажу
- Консультування на вулиці
- Проведення діалогу безпосередньо із жителями (у житловому секторі)
- Інформування в області HoReCa
- Організація консультації на презентаціях, виставках, масових заходах (Event).

   Переваги:

 Довготривалий ефект реклами
• Безпосередня взаємодія із клієнтом
 Інформування про характеристики товару чи послуги
• Робота із запереченнями споживача
 Врахування пропозицій та зауважень покупця
 Подолання відстані між торговою маркою та зацікавленою аудиторією .

konsultaciya u lvovi reklamin

Гарантія досягнення успіху консультування Ваших покупців полягає у правильній підготовці персоналу, підборі місця для реалізації цього різновиду BTL та у правильності форми розробленої механіки роботи промоутерів. Рекламна агенція reklamin та підготовлені промоутери, консультанти організують та проведуть консультування у місцях продажу Ваших покупців. І чи це буде Львів, інше велике місто в Україні чи невеличкий населений пункт у регіоні, визначатись Вам. А всі решта питання по організації консультації ми візьмемо на себе і докладемо усіх зусиль можливих та неможливих для досягнення поставлених перед нами цілей.

Comments are closed.