Таємний покупець

   mystery-shopping1Таємний покупець (тайный покупатель, mystery shopper) – це людина, яка в образі покупця відвідує магазин, кафе, ресторан, банк чи інший заклад, де здійснює оцінку якості роботи персоналу, закладу і таким чином передає керівництву компанії інформацію про рівень організації на місцях. Такий різновид BTL як «таємний покупець» продовжує набирати все більше і більше обертів як у Львові так і в Україні, оскільки вимоги клієнтів до обслуговування стали вищими і вимагають постійних інновацій та вдосконалень. Адже світ не стоїть на місці, а наша країна не виняток, і клієнт займає ключове положення у грі компаній на ринку. Проведення такого маркетингового дослідження дає можливість проаналізувати роботу працівників, процес продажів та віднайти помилки, які часто гальмують усю стратегію брендів. На сьогодні таємний покупець може ховатись у будь-якому відвідувачі магазину чи в голосі телефонного звернення до оператора колцентру. Контроль за якістю обслуговування клієнтів відбувається систематично. І це дає можливість відділу по роботі з персоналом та керівництву компанії дізнатись як проходить процес продажів у віддалених точках, якою є якість обслуговування клієнтів і організація робочого процесу. Останні характеристики та оцінки дають можливість вносити зміни у роботу працівників, магазинів, представництв, вжити заходів щодо їх виправлення та удосконалення. Для Вас рекламна агенція reklamin проведе та організує дослідження “таємний покупець” у будь-якому закладі міста Львова чи інших міст регіону та України. Також ми проведемо підготовку кадрів згідно Ваших вимог та надамо об’єктивну інформацію та оцінку кожного завдання, яке буде поставлене перед нами.

   Механізми, які ми реалізуємо для організації та проведення таємного покупця:

- Підготовка відвідувачів
- Таємний покупець у закладах харчування, обслуговування, торгівлі, фінансових та банківських установах, закладах зв’язку та телекомунікації
- Проведення оцінки якості роботи працівників, послуг та сервісів
- Моніторинг роботи конкурентів
- Аналіз та аудит роботи таємних покупців.

???????????

   Переваги:

 Покращення сервісу роботи закладу та обслуговування
 Контроль за діяльністю персоналу
 Врахування переваг та недоліків у діях працівників
 Подача зауважень та пропозицій
 Удосконалення системи якості.

Таємний покупець (тайный покупатель, mystery shopper) із reklamin проведе моніторинг та дасть оцінку вашому персоналу у будь-якій точці у Львові та області за будь-якої погоди, пори року та години. Та незалежна інформація про Ваших працівників не забариться із доставкою прямо до Вашого столу і за необіхідності дасть можливість провести зміни для покращення роботи сервісів та послуг компаній.

presentation_button

 

 

Comments are closed.