Організація святкового відкриття та проведення event у Львові

Рекламний проект: event та btl для Центр обувь у Львові.

Механіка:  BTL, Event, ведучий, звуковий та технічний супровід, аква-грим, аеродизайн

Регіон: Львів

Завдання:

-  Оформлення входу магазину
-  Підготовка аніматорів, промо та технічного персоналу.
-  Безадресна доставка рекламних матеріалів
-  Звук та технічний супровід

Восени рекламне агентство reklamin долучилось до участі в проекті для магазину Центр Обувь у місті Львові.
btl-команда “reklamin” провела святкове відкриття у Львові нового магазину Центр Обувь. Напередодні запланованого event-заходу промоутери проводили розповсюдження листівок та запрошували усіх бажаючих на свято у Львові. Також зусиллями нашої команди для залучення більшого числа відвідувачів була проведена безадресна доставка рекламних матеріалів. Понад 30 тис. запрошень із закликом взяти участь у відкритті було доставлено жителям прилеглих районів у Львові.

В продовження підготовки  було оформлено вхід магазину надувними кульками в кольорах фірмового стилю компанії. У день відкриття публіку заохочував ведучий із закликом відвідати новий магазин та отримати знижки. Для цього був встановлений звуковий супровід та підібрана краща музика для наших відвідувачів.   Свято не оминуло також увагою маленьких відвідувачів. Для них працював куток із боді-артом, де кожна дитина могла бути розмальована спеціальними фарбами. А в знак подяки, гості отримали в подарунок знижки, надувні кульки та заряд хорошого настрою.

Як підсумок, до участі у святі були долучені: аніматори, промоутери, ведучий, техніки, художники, звук, технічний супровід, і подаровано гарний настрій усім учасниками заходу

Comments are closed.