Проведення промо-акції у Львові. Святкове відкриття магазину Colins

Рекламний проект:  проведення промо-акції у Львові для мережі магазинів Colins

 Механіка: розповсюдження листівок, відкриття нового магазину, event, btl

Регіон: Львів

Завдання:

 -       Організація та контроль відкриття нового магазину

-       Анонсування серед населення про ТМ та відкриття нового магазину у Львові

-       Аеродизайн, оформлення магазину

У період серпня 2013 року рекламна агенція reklamin спільно із РА Вітамін провели святкове відкриття магазину Colin’s у Львові. Промоутери reklamin протягом тижня здійснювали розповсюдження листівок, інформуючи львів’ян та гостей міста про кращі пропозиції. Також до участі в проекті були долучені професійні піджеї, які яскраво представили бренд Colin`s у вітринах магазину.

В підтвердження святковості дійства, вздовж усього фасаду магазину було встановлено  арку із надувних кульок. Магазин було оформлено у стилі фірмових кольорів бренду, що простягнулося на довжину понад 25 м.

Протягом свята відвідувачів магазину розважав ведучий. Усі бажаючі могли взяти участь у конкурсах та отримати подарунки.  Відкриття  супроводжувалося запальною музикою, що додавало драйву нашому дійству. Протягом дня промоутери та прапористи Colin`s заполонили центральну частину міста у Львові. Усі пішоходи мали можливість з перших вуст бути поінформованими  про знижки та пропозиції нового магазину. І в додаток, кожен  гість магазину отримував надувні кульки, подарунки та заряди хорошого настрою.

Результати:

-       Відкриття відбулось на ура

-       Ріст активності відвідувачів магазину

-       Збільшення продажів у день відкриття магазину

Comments are closed.